Proje Açıklaması

İşlerinizi Yönetmek ve Takip Etmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Çeşitli projeleri yönetiyor ve proje-personel arasında bir yönetim sağlamak istiyorsanız İş Takip Sistemi tam size göre! Tüm iş süreçlerinizi takip edebilir, süreçlerinizi dilediğiniz personele atayabilir, gruplandırma yapabilir ve işlerinize bir deadline verebilirsiniz. İş takip sistemine göz atmak için bizlerle iletişime geçin!

İletişime Geç

İnovatif İş Süreç Deneyimi

Öne Çıkan Özellikler

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcı dostu tasarımı ile kolaylıkla sistem üzerinde görevlerinizi açabilecek ve takibini sağlayabileceksiniz.

Personel Zaman Yönetimi

Personelinizin iş tamamlaması ile ilgili deadline ataması yapabilirsiniz. İşin tamamlanacağı gün sabahında bizler mail yoluyla bilgilendireceğiz.

Dosya Eklerinizi Paylaşın

İşin tamamlanması esnasında yapılan yorumlara dosya eki ekleyin. Kullanıcılar ile 3 MB’a kadar dosya paylaşımı yapın!

Tamamlanma Yüzdesi

Personellerinizin ilgili işte yüzde kaç seviyeye geldiğini kolaylıkla görün. Bu sayede bir sonraki işe ne zaman geçileceği hakkında bilgi edinirsiniz.

Alt Projeler

Ana projenize dilediğiniz kadar alt projeler oluşturun. Bu sayede ana projeden alt projelerin tüm görevlerini görebilirsiniz.

Z Raporu

Tüm personellerinizden gün içinde başladıkları, tamamladıkları işler için gün sonu raporu alın. 23:59’da tek bir rapor halinde sizlere iletilsin.

Göreve Yorum Yapın

Görev size ait olsun veya olmasın görevleri geribildirimler ile destekleyin. İşin son durumu hakkında bilgi edinin.

Görevi Personele Atayın

İşi dilediğiniz personellere atamasını gerçekleştirin! Personeller görev arasında birbirleri arasında da atama işlemi gerçekleştirebilirler.

Hashtag Kolaylığı

Görev, Yorum veya Z-Raporlarında hashtag (#), mention (@) ve URL (https://) kullanımı bulunmaktadır. Dilediğiniz kişileri etiketleyebilirsiniz.

Görev Durumları

İş bütününü gerçekleştirirken kişiselleştirebileceğiniz bir durum değişikliği sistemi vardır. (Yeni, Yapılıyor, Yayınlanacak, Diktasyonu Yapılacak, Tamamlandı vb.)

Akıllı Giriş-Çıkış Kontrolü

Personellerinizin giriş çıkış durumlarını akıllı kartlar yardımıyla gerçekleştirebilir, günlük giriş-çıkış raporu alabilirsiniz.

İş Planınızı Hazırlayın

Projeye ait tüm işlerin yer aldığı bir İş Planı Tablosu’nu otomatik olarak sistemimiz oluşturmaktadır. Projenin bitiş tarihine göre önceden kestirim sağlayın!

Tüm bu özellikler ve …

Daha Fazlası…

0
Ekip Üyesi
0
Gün Geliştirme
0
İçilen Kahve
0
Kurumsal Firma

İletişime Geçin