Herkese Merhabalar,

3 aydır geliştirme sürecine devam ettiğimiz ve nihai olarak yayın hayatına başladığımız eTerapiniz.com ‘un mutluluğunu yaşamak ve sizlerle paylaşmak isterim.

COVID-19 sürecinde #evdekal sloganına bir destek olarak ortaya çıkan sosyal girişimimiz olan www.e-terapim.com üzerinden 25’i aşkın gönüllü uzmanlarımızla ücretsiz bir şekilde 6 ay boyunca insanlara yardımcı olmaya çalıştık ve başardık! Bu başarımızdan edindiğimiz tecrübeler ve gönüllü danışmanlarımıza para kazandırmak amacıyla yola çıktığımız bu serüvende eTerapiniz.com projesi aklımıza geldi ve harekete geçtik.

eTerapiniz.com Nedir?

eTerapiniz.com ile iki türlü görüşme gerçekleştirebiliyorsunuz! Görüntülü görüşme yolu veya telefon üzerinden arama gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik danışan olarak kimlik bilgilerinizi kesinlikle danışmanınız ile paylaşmadan bu işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

Danışman Açısından eTerapiniz

Danışmanların Ne Özellikleri Bulunuyor?

 • Danışanlarınız için özel notlar alabilirsiniz,
 • Danışanlarınızın sesli veya görüntülü katılımlarını düşünmeksizin tek bir platform üzerinden destek sağlarsınız.
 • Danışanlarınıza SMS ve Mail gönderimi sağlayabilirsiniz.
 • Danışanlarınız için Hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.
 • Danışanınıza önceden hazırladığınız envanterlerden birini atayabilir ve değerlendirebilirsiniz.
 • Danışan sunumunuza kişiselleştirilmiş sunumunuz ile katılabilirsiniz.
 • Blog yazarımız olabilirsiniz.
 • Haftada bir düzenlediğimiz Uzman Görüşü seanslarımıza katılım gösterip uzman danışmanlarımızı tanıma ve kendinizi geliştirme fırsatı sağlayabilirsiniz.
 • Çalışma saatlerinizi ve meşgul saatlerinizi düzenleyebilirsiniz.
 • Seans sonu değerlendirmelerinizi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Nasıl eTerapiniz Danışmanı Olabilirim?

 • Şahıs, Limited veya Anonim şirket sahibi veya faturalandırabilir bir şirket ibrazı,
 • Şirket evrakları ve diplomanız

SORU-CEVAP

eTerapiniz ‘de Herkes Danışman Olabilir Mi ?

eTerapiniz ‘de danışmanlık hizmeti sunabilmeniz için vergisel yükümlülüğünüzün bulunduğu şirket yapısına sahip olmanız gerekmektedir. Şuan için şahıs şirketleri, anonim şirketleri ve limited şirketlerini ailemize kabul ediyoruz. Ancak eTerapiniz , şahısların danışmanlık hizmetinden faydalanması için çalışmalarımızı sürdürmektedir.

eTerapiniz ‘de Meşgul Olduğum Zamanları Nasıl Belirtebilirim ?

eTerapiniz Danışman Portalı üzerinden fiziki danışmanlık hizmetlerinizi saatini belirterek eTerapiniz üzerinden rezervasyon alınmamasını sağlayabilirsiniz. eTerapiniz çalışma saatlerinizi yine kendiniz eTerapiniz Danışman Portalı üzerinden belirleyebilirsiniz. eTerapiniz ‘in hizmet saatleri her gün 09:00–23:00 saatleri arasındadır.

eTerapiniz ‘de Seans Süreleri Ne Kadardır ?

eTerapiniz ‘de seans süreleri maksimum 1 saattir. Oturum, 1 saatin sonunda otomatik olarak kapatılmaktadır. Oturumun başlamasına 10 dk kala hazırlık yapmak amacıyla seansa dahil olabilirsiniz

eTerapiniz ‘de Herhangi Bir Danışmanlık Abonelik Ücreti Var Mıdır ?

eTerapiniz danışmanlarımızı danışanlara buluşturan bir platformdur. Online bir hizmet sunmasından dolayı eTerapiniz üzerinde çeşitli teknolojik imkanları da sizlere sunmaktadır. Bu teknolojik imkanlar doğrultusunda eTerapiniz sizlerden aylık 20 ₺ veya dilerseniz eTerapiniz blog yazarı olmanız durumunda aylık 22 ₺ abonelik ücreti uygulamaktadır

eTerapiniz ‘de Herhangi Bir Komisyon Ücreti Var Mıdır ?

eTerapiniz sizlere sunmuş olduğu hizmet için hizmet başına % 15 komisyon bedeli uygulamaktadır

eTerapiniz ‘de Sunmuş Olduğum Hizmetin Ödemesini Ne Zaman Alacağım ?

eTerapiniz üzerinde sunmuş olduğunuz hizmet başarılı olması durumunda ödemenizi belirtmiş olduğunuz hesabınıza, sunduğunuz hizmeti takip eden haftanın ilk Çarşamba günü komisyon faturası ile birlikte gönderilir

eTerapiniz ‘de Danışanım Seansa Gelmezse Ne Olur ?

eTerapiniz seansınıza danışanınızın katılmaması durumunda (teknolojik sorunlar hariç) hizmetten faydalanmış sayılır. Danışanınız gelmese dahi oturum salonunda bulunmanız gerektiğini hatırlatırız.

eTerapiniz Hizmetimin Faturasını Ne Zaman Keseceğim ?

eTerapiniz hizmetinizin faturasını başarılı olan hizmetinizi takip eden 7 iş günü içerisinde kesmeniz ve faturanızı fatura numarasıyla birlikte eTerapiniz Danışman Portalı üzerinden paylaşmanız gerekmektedir. Bu durumun danışmanlık şirketiniz için bir zorunluluk olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kararınızı verdiniz mi?